Kā nesaskrāpēt Nokia N900: Maciņš CP-408

Viss sākās ar gaidīšanu, jo CP-408 maciņu Latijā nevarēja iegādāt un tādēļ veikalā Trodeks iegādājos vienkāršu ādas maciņu, tīri lai pēc izmēra der tālrunim un pat nopriecājos, ka viss ir tik vienkārši. Ilgi nesanāca priecāties, jo maciņu pazaudēju 😀 Aizgaju uz to pašu veikalu Trodeks (Ogrē vienkārši nekādu citu normālu mobilo tālruņu veikalu nav) un pasūtiju CP-408. Lūk šis ir tas gaidīšanas svētku sākums.

Atbrauca maciņš un tad sekoja šoks. Maciņa izmērs manām acīm nu it nemaz nepatika. Tas nav mazākais maciņš, kādu Jūs varētu atrast priekš Nokia N900.

Bet nav ko spriedelēt – jāizmēģina tālruni ielikt iekš šī veidojuma. Maciņš veras vaļā/ciet ļoti ērti un aizvērtā veidā nostiprinās ar kniedi. Sākumā šķiet, ka ar kniedi var netīšām nospiest ‘power’ pogu, bet tā nav. To izdarīt nesanāk, pat mēģinot darīt speciāli. Pagrozot CP-408 un Nokia N900 savienojumu rokās, saprotu ieguvumu no šī maciņa. ir pieeja skaļuma regulēšanas pogām, IR (Infra Red) portam un kameras taustiņam (tomēr lai fotografētu laikam būs ērtāk atvērt maciņu vaļā), MicroUSB ports, abi skaļruņi, siksniņas atvērums, 3.5mm austiņu rozere un atbloķēšanas poga. Atverot maciņu vaļā, arī irbulītim var piekļūt ļoti ērti. Tālruni ir arī ērti atbīdīt vaļā, lai piekļūtu tā klaviatūrai. Aimugurējā daļā ir atvērums kamerai, bet priekšu rotā dekoratīva nošūta vīle un uzraksts Nokia Nseries.

Kādi plusi šim maciņam? To ir grūti kaut kur aizmirst un pazaudēt. Ja vien nav ieradums to regulāri ņemt nost un kaut kur nolikt, lai pastāv. Tālrunis vienmēr ir pasargāts no nelieliem triecieniem, skrāpējumiem utm. Velkot tālruni ārā no kabatas ir ļoti grūti netīšām uzspiest kādu funkciju vai atcelt zvana saņemšanu.

Var nēsāt līdzi pārsi vizītkartes 😉

Protams, ka ir arī mīnusi. Ir nedaudz neērti veikt tālruņa zvanus ar šo maciņu, dēļ tā uzbūves, bet pie tā ātri pierod – kādas 10 sarunas un viss Ok.


Vēl pie neērtībām var minet to, ka lai lietotu navigāciju auto, tālruni ir jāizņem āra no šī maciņa, bet ielikšana un izņemšana nav ļoti ātri izpildāmas darbības, ņemot vērā paciņa tehnisko uzbūvi ar plastmasas klipšiem.

Nokia CP-321 ir vēl viens oriģināls Nokia risinājums Nokia N900 pārnēsāšanai, bet ar 321 maciņu, Jums būs liegta iespēja pat pieslēgt austiņas ar vadu. Tādēļ šo produktu, man pat īsti nav vēlmes skatīt, kur nu vēl iegādāt sev lietošanai. Bet ja kādam ir šāda interese, esmu redzējis CP-321 maciņus arī Latvijas veikalos.

Kur iegādāties Nokia maciņu CP-408? Es to iegādājos Ogrē, tirdzniecības centrā Elvi (Mednieku ielā 21/23) veikalā Trodeks. Bet esmu pārliecināts, ka arī jebkurā citā veikalā, kur tirgo Nokia aksesuārus, var iegādāties šo maciņu.

Advertisements

6 Atbildes to “Kā nesaskrāpēt Nokia N900: Maciņš CP-408”

 1. Sveiks!

  Es varu pateikt kā es atrisināju noskrāpēšanās problēmu – nopirku no abām pusēm uzlīmējamu aizsargplēvi http://www.zagg.com, kas ir paredzēta tieši šim modelim (mājas lapā var pasūtīt ļoti dažādiem modeļiem).
  Esmu apmierināts. Arī uz šīs plēves paliek pirkstu nospiedumi, bet tie ļoti viegli tīrās nost. Ar visu piegādi tas izmaksāja Ls 15.

  Raimonds

 2. Tikšu pie N900 pēc ~nedēas un nevēlētos to saskrāpēt jau pirmajā dienā jau iepriekš skatijos uz zagg ražoto aizsargplēvi, bet jautājums kur Rīgā varētu tikt pie n900 zagg full body aizsarga? esmu manijis tikai iphone! 😦 protams var pasūtīt ebay vai turpat zagg.com bet tas shipping nebūs nedēas laikā 😦

 3. zin visādas šaizes gadās! 🙂 better be on the safe side! 🙂 ja var izmest 300 rubus pa telefonu ta nav ko skopot 15ls maciņam vai aizsarglēvei

 4. Labs apraksts! Pac iegādājos NOKIA N900 divus mēnešus atpakaļ,esmu ļoti apmierināts,vienīgais batereja varēja būt labāka!
  Pēc nedēļas iegādājos maciņu NOKIA CP-321 itkā forš,bet handfree nevarēja pievienot…tas tā… Bet divas nedēļas atpakaļ maciņš mistiski pazuda…
  Būs jāiegādājās CP-408! 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: