Sygic mobile maps: Nokia N900 GPS navigācija

Nu ko N900 lietotāji – lai gan esam maz… kā ir ar Nokia N900, ja ir nepieciešama navigācija braucot ar auto? Kauns Tev Nokia! Es tiešām ar lielu pacietību gaidīju kādu skaistu jauninājumu priekš Nokia OVI Maps 3, lai iegūtu solīto bezmaksas navigāciju – turn by turn, bet še Tev nu bija… tā arī neko neesmu sagaidījis. Viss ko varu darīt ar Nokia Ovi maps… skatīties kur atrodos, bet par pagriezienu uzzināt tad, kad esmu jau auzbraucis tam garām.

Labi. Kāds būtu risinājums? Risinajums ir Sygic mobilās kartes. Pēc viens stundas lietošanas jau varēju teikt, ka biju patīkami pārsteigts. Pat mūsu mazajā Latvijā un arī mazītiņajā Ogrē, kartes bija pietiekami detalizētas braukšanai ar auto un kļūdas nepamanīju. Navigācija laicīgi visu saka priekšā… vienīgi balstiņa latviski vēl nav. Toties ir gan angļu gan krievu mēlēs un vienu no šīm valodām noteikti katrs no mums saprot.

Visu dienu nobraukājot un klausoties krievietes balsī, kas visu laiku saka priekšā, kurp jābrauc, sapratu, ka Sygic mobile map uz Nokia N900 ir ļoti baudāma aplikācija. Nedaudz pietrūkst kaut kādi sīkumi. Piem par Latviju vietām nav aktuālā informācija un zonā kur ir ātruma ierobežojums 40km/h, tiek brīdināts par 50km/h ierobežojumu. Bet tā nav lieta, kas būtiski traucē lietošanai.

 

Tā izskatās karte ar no Rīgas – Tallinas ielas līdz Jaunmārupei aprēķinātu maršrutu

Un tā izskatās karte kad biju praktiski pie mērķa.

Aplikācija ir izdevusies un ir ļoti labi pielietojama. Pēc pāris dienām plānoju izlikt vairāk bildītes un papildus informāciju, ja nu kādam šī aplikācija ir ieinteresējusi.

Advertisements

2 Atbildes to “Sygic mobile maps: Nokia N900 GPS navigācija”

  1. Sygic nav slikta programma, bet ir šādi tādi trūkumi. Un jā….. NOKIA ir mazliet pievīlusi N900 īpašnieks (Esmu īpašnieks). Laikam atliek tikai gaidīt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: