Ceļš uz sportisku miesasbūvi – #1

Tuvojas pavasaris un daudziem no mums pa ziemu ir vai nu uzkrājušies liekie tauciņi, vai arī tieši otrādi – sanācis nomest muskuļu masu un uz vasaru īsti nebūs ko pludmalē parādīt. Ko darīt? Elementāri – jāizlabo situācija 🙂 Protams, ka pats efektīvākais veids ir doties uz sporta zāli un nodoties kāda trenera rokām, bet MANUPRĀT daudz patīkamāk ir radīt pašam savu Before-After periodu. Ar ko jāsāk?

Es iesaku sākt ar sevis nosvēršanu (svars gan būs tikai kā atskaites punkts izmaiņām), nomērīšanu (atkal jau varēs sekot līdzi muskuļu masas palielināšanai vai tauku slāņa samazināšanai) kā arī gudri cilvēki dotas pie ārsta veikt veselības pārbaudi… bet jāatzīst godīgi – es neesmu no tiem gudrajiem.

Ir jānoskaņojas arī uz tādu faktu, ka progress nebūs momentāns. Par progresu ir jācīnās. Neatlaidīgi jācīnās un nekādā gadījumā nedrīkst pārtraukt. Ir jāiet tikai uz priekšu.

Šodien neko nesākšu stāstīt par vingrojumiem utm, bet varu pateikt uz ko jāgatavojas tiem, kuri izvēlēsies sevi uzlabot. Tas būs ēšanas režīms – labā un sliktā pārtika, ēšanas ideoloģija, ēdiena pareiza dozēšana un sadalīšana noteiktā skaitā ēdienreižu, treniņu režīms – treniņu metodikas, vingrojumi, muskuļu anatomija u.c., atpūta – miega režīms, nepieciešamais atpūtas minimums, kaitīgā un nepieciešamā atpūta.

Pats sāku trenēties jo 22 gadu vecumā pie 183cm, joprojām svēru ap 65kg un tas man bija gaužām apnicis. Trenējoties man izdevās iegūt +~30kg (savs svars ~95kg) un samērā sportisku miesasbūvi. Šobrīd esmu atkal zaudējis formu un sveru ~83kg, bet šobrīd notiek sistemātisks darbs pie formas atjaunošanas 🙂 Laipni lūgti visi interesenti, kuri vēlas sevi pilnveidot fiziski un attiecīgi arī mentāli!

Jau rīt – ievads ēšanas režīmā un treniņu metodikā.

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: