Samsung Galaxy Note

Šodien aptaustīju un apspēlēju Samsung Galaxy Note… Principā, jau pirmajā mirklī radās jautājums – tas ir tālrunis vai planšetdators 😀 Principā, katrs var pats izdomāt, kas tas ir – maza plānšete vai liels tālrunis. Manā skatījumā tas ir liels tālrunis ar ļoti… ĻOTI plašām pielietošanas iespējām.

Dizains ļoti atgādina Samsung Galaxy S2 tālruni, bet tomēr ir visādi sīkumi, kas mainījušies (galveno kārt jau tas ir izmērs). Izmērs ir MILZĪGS (izmēram IR nozīme?)… Piem., iPhone izmērs ir 115.2×58.6×9.3mm, bet Samsung Galaxy S2 125,3×66,1×8,5mm …un tagad apsēžamies. Samsung Galaxy Note izmērs IR… 146,9x83x9,7mm …MILZĪGS 😎 Un tai pat laikā ļoti plāns. MAN šis izmērs šķiet varbūt tikai nedaudz pa lielu ikdienas lietošanai, bet to vienmēr var risināt – lietojam piemēram BlueTooth austiņu. Vai arī samierināties ar nedaudz neordināro izmēru un vienkārši lietot ierīci.

Ātrdarbība ir žilbinoša. Exynos čipsets… DualCore 1,4GHz ARM CortexA9 procesirs, 1GB RAM… strādāt ar šo verķi ir tīrais prieks. Iebūvētā atmiņa ir 16 vai 32GB. Man rokās nonāca 16GB versija. Batareja savukārs ir 2500mAh, kas nodrošina ~līdzīgu darbības laiku kā ar Galaxy S2. Bet bet bet…

Iekārtai nāk komplektā Stylus jeb irbulītis, kuru izstrādājusi visiem nopietnajiem grafiķiem zināmā kompānija WACOM. Tās galvenā specializācija ir profesionālās sīmēšanas un kontroles planšenes. Ar šo stylus ir ļoti ērti un patīkami veikt piezīmes, vai arī piemēram, kaut ko ieraudzīji WEBā, apvilki ar irbulīti, pārvelkot pirkstus pāri ekrānam aktivizē screenshot funkciju, un nosūti uzņemto ekrānattēlu draugam uz epastu…

Tiem kas zin izstrādātājus AutoDesk un viņu produktu Sketchbook, arī prieka vēsts. Uz Samsung Galaxy Note lietot Sketchbook ir 100% baudījums. Ja līdz šim domāju ka iPad ir spēks, tad šobrīd sāku mainīt savas domas.

Kādēļ nēsāt līdzi divas iekārtas – planšeti un tālruni, ja to visu var apvienot vienā? Es uzskatu, ka šādai iekārtai IR nākotne.

Pēc kāda laiciņa sekos sīkās apskats, ar dažādu lietojum programmu ekrānšāviņiem utt… Priekā!!!

Advertisements

2 Atbildes to “Samsung Galaxy Note”

  1. Pēc kāda laiciņa sekos sīkās apskats, ar dažādu lietojum programmu ekrānšāviņiem un šī raksta kļūdu labojumiem(?) Priekā!!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: