Pavasaris, liekais svars, presīte, diēta, kardio… ko darīt?!

Teju vai visi, ik gadu saskarās ar situāciju, kad saproti – pavasaris tulīt būs klāt, bet smukā presīte ir paslēpusies zem tauku slāņa 😉 Liela kļūda ir sākt fanātiski “taisīt presītes” un pēc tam dusmoties, ka nav nekāda rezultāta, jo patiesībā rezultāts ir! Vienīgi šis rezultāts ir zem tiem pašiem taukiem 🙂 Skaisti un trenēti vēdera muskuļi, bet joprojām paslēpušies zem taukiem. Tātad galvenais uzdevums – samazināt tauku % ķermenī.

Ar ko sākt? Ne visi spēj uzreiz mesties iekšā disciplīnā un dzelžaini iegrožot sevi. Es iesaku sākt ar domām par ēšanas paradumiem. Tas nozīmē, ka jasaprot kuri ēdieni no diētas jāizslēdz. Bulciņas, saldumi, tauki utm. Kad saku, ka jāizslēdz no diētas tauki, vienmēr liela daļa sāk oponēt, ka nē – tauki esot vajadzīgi. Un taisnība vien ir, bet vēl ir arī tāds moments, ka lai arī cik ļoti, cilvēks necenstos izvairīties no taukiem, tik un tā tie tiks apēst pārāk daudz. No tā nav iespejams izvairīties. Tieši tādēļ es saku – jāizvairās cik vien var.

Jau ievērojot šādus sīkumus, kaut kāda laika posmā pamanīsipozitīvas izmaiņas. Protams ir iespējams to darīt vēl korektāk – ja ogļhidrāti tad brūnie rīsi vai kriešu makaroni. Ja proteīnas tad vistas fileja, biezpiens, olas. Un protams kardio treniņi.

Ja neesi iedgādājies pulsametru, bet trenēties vēlme ir, tad sāc ar vienkāršu pastaigu pa parku vai mežu. Ātrā solī, bet neskrien un tici man, pec mēneša jau redzēsi pamanāmas izmaiņas savā ķermenī.

Cilvēkiem, kuri jau ir daudz maz trenēti un vēlas sasniegt maksimālu rezultātu, es iesaku HIIT vai CrossFit treniņus, bet par tiem citreiz!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: