Atkal, kaut ko ierakstu, pēc milzīgas pauzes…

Dzīve Ogrē kūsā… reāli kūsā! Te viss attīstās ar katru gadu vairāk un vairāk. Mēs varam lepoties ar lielisku distanču slēpošanas trasi, kura nu ir izgaismota un to paveica nevis tieši pirms vēlēšanām, bet gan reāli PIRMS. Mums diemžēl ir demontēts skeitparks, bet jau 2016. gadā, tika lemts par ta būvniecību un tas taps jauns un vēl labāks. Mūsu pilsētas iedzīvotāji, var lepoties arī ar lielisku atpūtas vietu, ekstrēmāku sajūtu cienītājiem – Milzu taka… Šī ir pilsēta, kura attīstās. Šī ir pilsēta kuru mīlu. Šī ir pilsēta, kura top draudzīgāka arī tūristiem…

Manā skatījumā, aktīvākie Ogres iekustinātāji ir Gints Sīviņš un Egils Helmanis. Lai vai ko mēļo konkurentu pirmsvēlēšanu kampaņas, šie cilvēki savu darbu dara visu laiku, nevis tikai 3 mēnešus pirms vēlēšanām!

Ņemot vērā, ka šīs vēlēšanas jau tagad, ietekmē manas pilsētas likteni, tad pretēji savai līdzšinējai pārliecībai un rīcībai, esmu ieņēmis novērotāja lomu, notiekošajā Ogrē un sekoju līdzi gan saviem favorītiem, gan to konkurentiem un skaļākiem vai klusākiem pretiniekiem.

http://egilshelmanis.lv

Lasu arī Facebook lapu
Darbi Pār Vārdiem

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: